אטרקציית נהיגה במונקו: שעה של נהיגה על למבורגיני

אם חלמתם כל החיים לנהוג במכונית מרוץ כמו בתחרויות הפורמולה 1 – עכשיו אתם יכולים להפוך את החלום למציאות במקום הכי מתאים לכך, מונקו – המדינה היחידה בעולם שבה נערך מרוץ הפורמולה 1 (הגרנד פרי) ברחובות העיר.


אתם מוזמנים לקחת למבורגיני חדישה לשעה או יותר ולנהוג בה בעצמכם ברחבי מונקו וסביבת הריביירה הצרפתית. למרות שהחוויה בת השעה שווה לכל נפש וכיס (כמה מאות שקלים), אתם עדיין יכולים להזמין נסיעה ל-30 דקות בלבד.

איך עושים את זה?

ההזמנה נעשית באמצעות יישומון סלולרי, כך שכדי לעלות על ההגה אתם נדרשים רק להראות את שובר ההזמנה – סלולרי או מודפס. ורק כדאי שתדעו ליתר בטחון שניתן לבטל את ההזמנה עד 24 שעות מראש.


תכנון טיולים באנר

המחיר כולל כל מה שדמיינתם עצמכם ואפילו יותר: הדרכה מידי נהג מקצועי שמותאמת אישית אליכם, חוברת הסברים מודפסת באנגלית וצרפתית, תעודה שמעידה על היותכם נהגי מרוצים מדופלמים ומעל הכל – סרטון וידאו למזכרת (אל תשכחו לבקש את זה מראש).

airalo ad

נקודת המוצא למסע שלכם היא חוויה בפני עצמה – חנות המזכרות בחניון המכוניות של נמל הרקולס. המשמעות היא שזו ההזדמנות שלכם ליהנות לפני הנסיעה גם ממראה היאכטות של שועי עולם. ואם זה לא יעורר אצלכם חשק לנסיעה במכונית מרוץ מצבכם באמת קשה…

לאן נוסעים?

הנסיעה מתבצעת בכבישים הנופיים והמרהיבים ביופיים של הריביירה הצרפתית, כך שתוכלו להשקיף על נסיכות מונקו מלמעלה.

הדובדבן בקצפת היא הנסיעה במונקו עצמה מסיבה אחת – במידת האפשר ובהתאם למצב התנועה אתם תנהגו ברחובות הנסיכות שמשמשים בתחרות הגרנד פרי. אנחנו בטוחים שאחרי זה כבר תרגישו לחלוטין כמו נהגי מרוצים, אבל למה שלא תיווכחו בכך בעצמכם?

שנייה לפני שאתם מזמינים שימו לב:

  • הנהיגה מותרת רק לנהגים בני 18 ויותר.
  • עליכם להיות בעלי רישיון ישראלי שבו מופיע שמכם באותיות לועזיות ובעלי רישיון נהיגה בינ"ל. לפני הנסיעה עליכם להציג את הרישיון המקורי כי צילום לא מספיק.
  • אם הנסיעה בוטלה מסיבות של מזג אוויר גרוע (למשל גשם) – כספכם יוחזר.
  • בתוספת תשלום ניתן להאריך את החוויה ברבע שעה, אבל זה תלוי בלוח הזמנים של המדריך.
  • אין אפשרות לנהוג עם כפכפים או סנדלים.

שאלות נפוצות

כמה עולה השכרה של למבורגיני במונקו?

מטבע הדברים, השכרה של למבורגיני במונקו היא עניין של אלפי דולרים אבל אתם יכולים לקזז בעלויות. איך עושים את זה? לחצו כאן ותיהנו מנסיעה של שעה בלמבורגיני חדישה במחיר מופחת. רק אל תשכחו לספר לנו איך היה…

האם ניתן לנסוע במכוניות פאר נוספות במונקו?

בוודאי!! במונקו כמו במונקו הבחירה כולה שלכם. כאן למשל תוכלו להזמין לעצמכם פרארי לשעה ולנהוג בה בעצמכם.

לאן נוסעים בשעת הנהיגה על למבורגיני?

מכיוון שמונקו היא מדינה מזערית (השנייה בקוטנה בעולם), הנהיגה בלמבורגיני נעשית לא רק במסלול של מירוץ הגרנד פרי הידוע אלא גם ברחבי הריביירה הצרפתית. ההנאה מובטחת.