אטרקציית נהיגה במונקו: שעה של נהיגה על פרארי

אם אתם חולמים לנהוג במכונית מרוץ כמו נהג מירוצים של פורמולה 1 – בטח תשמחו לדעת שעכשיו זה אפשרי ועוד במקום האולטימטיבי. מונקו – המדינה שבה נערך מרוץ הגרנד פרי העירוני היחידי בעולם. הבעיה היחידה שעומדת בפניכם היא באיזה מכונית לנסוע, פרארי מדגם F458 או F430 או אולי פרארי California T?


פרארי דגם F430

ברכב אתם כמובן נוהגים בעצמכם אבל יכולים להביא חבר או חברה שייהנו גם הם. אפשר אגב, לקחת את הרכב למשך חצי שעה בלבד אם זמנכם קצר ולשלם פחות. בינינו, כמה מאות שקלים לחוויה שכזו, אל תרדו מתחת לשעה.

איך מזמינים, מה כוללת הנסיעה ומאיפה יוצאים?

הזמנה נעשית באמצעות אפליקציה סלולרית ואת השוברים ניתן להדפיס או להראות בדוכן המסירה בסלולרי. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם מסיבה אחת – אתם יכולים לבטל את ההזמנה עד 24 שעות לפני היציאה.


תכנון טיולים באנר
פרארי דגם קליפורניה T

המחיר כולל הדרכה אישית מקצועית וחברת מודפסת באנגלית (או בצרפתית) ובונוס סרטון למזכרת (לא לשכוח לבקש זאת מראש מהמדריך) ותעודה.

airalo ad

נקודת המוצא תמיד זהה ואטרקטיבית לא פחות – החניון של נמל הרקולס ליד חנות המזכרות, מה שיאפשר לכם גם לשטוף את העיניים ביאכטות שאולי אחת מהן תהיה שלכם יום אחד. ממש לתפוס שתי ציפורים במכונית יוקרה אחת…

אז מה בחרתם?

האמת היא שאומר שלא ממש משנה מה תבחרו כי התוצאה אחת: אתם תזכו להכיר מקרוב את השבילים הנופים של הריביירה הצרפתית ולנסוע בכבישים הפנורמיים המדהימים המשקיפים על הנסיכות.

גולת הכותרת היא כמובן נסיעה בכמה מרחובות מונקו שמשמשים כמסלול המרוצים של הגרנד פרי (תלוי בתנועה) וזה כבר מה שיקנה לכם הרגשה אמיתית של נהגי מרוצים.

פרארי דגם F458

דגשים לפני ההזמנה

  • חווית הנהיגה מתאימה רק לבני 18 ומעלה.
  • הנהג חייב להיות בעל רישיון ישראלי שכולל את שמכם בלועזית ורישיון נהיגה בינלאומי. חייבים להציג את הרישיון הפיזי וצילום אינו מספק.
  • במקרה של מזג אוויר גרוע (למשל גשם) הנסיעה תידחה וכספיכם יוחזר.
  • ניתן להאריך את הנסיעה ב-15 דקות נוספות בתוספת תשלום במידה וזה אפשרי מבחינת המדריך.
  • והכי חשוב – במידה ולא הגעתם לנקודת המפגש בזמן אתם תחויבו במלוא הסכום. אם איחרתם – זמן האיחור ינוכה מזמן הנסיעה.
  • הנסיעה לא תתאפשר אם אתם נועלים סנדלים או כפכפים.
  • נסיעה ב-Ferrari California T מתאימה לשני מבוגרים ומדריך או למבוגר, שני ילדים ומדריך. במידה ובוחרים באופציה השנייה – הנוסעים במושב האחורי צריכים להיות בגובה מקסימלי של 1.70 מטר ובמשקל מקסימלי של 70 ק"ג.