קרקס השמש Cirque du Soleil מגיע למונקו 

מופע הכריסמס של קרקס השמש

מופע הכריסמס של קרקס השמש


בכל מקום שאליו מגיע קרקס השמש (Cirque du Soleil) ההתרגשות בעיצומה. כולם הרי אוהבים לראות את הפנטזיות הופכות למציאות ועכשיו גם אתם יכולים. קרקס השמש מגיע למונקו והשנה הוא יציג את המופע החדש Bôcca בין 15-19 לאוגוסט (2019).

מהרו! הכרטיסים לקרקס אוזלים במהירות…

35 שנים עברו מאז שהוקם הקרקס בקוויבק ע"י שני אמנים, אבל הוא ממש לא שוקט על שמריו. מאז שמייסדיו החליטו להציג לעולם סוג חדש של קרקס ההצלחה שלו רק גדלה, כך שכיום הוא נחשב לקרקס הטוב בעולם.


תכנון טיולים באנר

לא קשה להבין למה. קרקס השמש לא רק שלא כולל מופעים עם בעלי חיים אלא הוא מבוסס על עלילה, ביצועים אקרובטיים, מופעי טרמפולינה, אלמנטים של מופעי רחוב, פסקול וקטעי שירים שנכתבים לכל הופעה במיוחד בסגנונות שונים שנעים מאופרה, בלט לרוק והכל – בלייב. 

airalo ad

הקרקס מופיע ברחבי העולם, כולל יותר מ-1300 אמנים ובכל מקום שהוא מגיע אליו הכרטיסים אוזלים מיד. לכן, אם אתם מתכננים בקרוב להיות במונקו – הקרקס הוא הזדמנות מעולה לחוויה יחודית של פעם בחיים. 

קרקס השמש פשוט לא דומה למה שאתם מכירים

הגעת הקרקס למונקו לא נעשית כחלק מהתחרות של פסטיבל הקרקס הבינלאומי, (המסגרת שפרסמה את מונקו בעולם הקרקס), אלא דווקא במסגרת פסטיבל הקיץ של מונטה קרלו. הסיבה לכך פשוטה – לקרקס השמש אין מתחרים וההופעות שלו לא דומות  לשום דבר שהכרתם. אמנם לקרקס יש הופעות קבועות בלאס וגאס ובפארקים של דיסני באורנלנדו ובטוקיו, אבל ההופעה במונקו תהיה כמובן שונה.

ההופעה תתחיל כל יום ב-20:30 ותכלול לא לוליינים שמבצעים תרגילים מסוכנים והנאה גסטרונומית על רקע מלודיות של ג'אז ופאנק – מה שאומר שכל החושים שלכם הולכים ליהנות ולהגיד לכם תודה.

לרכישת כרטיסים לקרקס הקליקו כאן