הקולנוע הפתוח במונקו

אם אתם רוצים להבטיח שהקיץ הזה ייזכר אצלכם לטובה כדאי שתגיעו אל מונקו עם ראש פתוח. במילים אחרות – הזמינו כרטיס לסרט שמוקרן מדי ערב במהלך חודשי הקיץ (יוני-ספטמבר) בקולנוע הפתוח במונקו.


הקרנת הסרט "גריז" בקולנוע הפתוח במונקו
הקרנת הסרט "גריז" בקולנוע הפתוח במונקו

הקולנוע נמצא באחד המקומות המדהימים בנסיכות – בפארק במרומי הסלע המפורסם ליד המוזיאון האוקיינוגרפי, כך שאין סיכוי שתפספסו אותו.

לא משנה אם מגיעים למונקו כמשפחה, זוג בחופשה רומנטית או עם קבוצה של חברים, דבר אחד בטוח – מדובר בחוויה מרגיעה במיוחד. ובינינו – מתי בפעם האחרונה ראיתם סרט על מסך של 200 מ"ר מתחת לחופה של כוכבים? (רק בשביל ההשוואה, המסך הכי גדול שנמכר היום באיביי הוא בגודל של 7.5 מטרים….).


תכנון טיולים באנר

כשמוסיפים לסרט את האוכל המקומי המצוין, את הנוף המרהיב ואת העובדה שמדובר במסך הכי גדול באירופה מתקבלת תוצאה אחת – חוויה קולנועית אמתית. לא פלא שיש טוענים שמדובר בקולנוע הטוב בעולם.

airalo ad

חושבים גם על הפרטים הקטנים

ובמונקו כמו במונקו חושבים על כל פרט. למשל, הקרנת הסרטים מתחילה מאוחר (בשעה 21:00 ביוני-יולי ו-21:30 באוגוסט וספטמבר).

המטרה בשעה המאוחרת היא פשוטה – כדי שאתם תוכלו לנצל את שעות היום באופן מקסימלי : להתפנק בספא, לעשות שופינג , לצאת לטיולים רגליים בין האטרקציות המקומיות השונות וכמובן – להמר באחד מבתי הקזינו שהקנו לנסיכות את פרסומה העולמי.

למרות שהקולנוע כולל 500 מושבים מכולם זווית הצפייה במסך היא מצוינת, כך שאתם לא תצאו מהסרט עם צוואר או ראש תפוסים. בנוסף, לכל מספר מושבים יש שולחן אוכל משלהם שבו ניתן ליהנות מהחטיפים שנמכרים במזנון.   

למרות שבמונקו דוברים צרפתית כשפה רשמית, הסרטים מוקרנים באנגלית ורק הכתוביות בצרפתית. רוב הסרטים הם שוברי קופות עדכניים מסוגות שונות, אבל כל קיץ יש גם כמה סרטים קלאסיים לטובת המבוגרים שבחבורה.

כל הקודם זוכה

המיקום הוא זה שקובע את מחירי הכרטיסים אבל המקומות אינם מסומנים. לכן, אנחנו ממליצים להגיע מוקדם לפחות שעה לפני תחילת ההקרנה (20:00 ביוני-יולי ו-20:30 באוגוסט-ספטמבר) כדי לתפוס מקום.

אמנם מחיר הכרטיס אמנם משתנה בהתאם למקום הישיבה, אבל לרוב הוא יהיה שווה לכל נפש וכיס. (12 אירו למבוגר ו-9 אירו לילד/סטודנט).

לרוב מחיר הכרטיס לא יהיה גבוה יותר מהמחיר שתשלמו עבור צפייה באותו סרט באולם סגור. למרות שמדובר באותו סרט בדיוק, כאן אתם נהנים גם מערך מוסף שאי אפשר לכמת אותו.

ליצירת קשר והזמנת כרטיסים