כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להיות מוזמנים למסיבת יאכטות במונקו

הגרנד פרי של מונקו מתקיים כל שנה בחודש מאי ולמרות שהמכוניות מככבות בו, אין ספק שהמסיבה הגדולה נערכת אחרי המירוץ, לא הרחק משם בנמל הרקולס. אמנם במונקו יש הכי הרבה מכוניות פרארי למ"ר יחסית לכל מקום אחר בעולם, יותר כסף לקמ"ר ויותר דוגמניות לק"ג, אבל כדי ליהנות באמת מהנסיכות עליכם להתארח באחת מהמסיבות שנערכות על היאכטות השונות בנמל.


מסיבה על יאכטה במונקו
מסיבת ים במונקו

המסיבה שכולם רוצים להתארח בה היא המסיבה של Nicholas Frankl שכבר הפכה למסורת. המסיבה נערכת ב-12 השנים האחרונות על סיפונן של מגה-יאכטות במונקו.

איך עורכים מסיבה על יאכטה?

אל תחשבו לרגע שקיום מסיבה על יכאטה היא עניין קל וזה מסיבה אחת – עלות המסיבה מסתכמת בשש ספרות דולריות ויותר הודות למיטב המוצרים שצריכים להיות בה: השמפניה הטובה ביותר קרה וצוננת, קילוגרמים על קילוגרמים של קוויאר טרי, ורדים משובחים ביותר וטראפלס איכותיים שמוכנים תוך כדי האירוע. וכמובן אל תשכחו לרכוש מתנות לאורחים, למשל נרות ריחניים של Bvlgari שעולים 100-150 דולר האחד.


תכנון טיולים באנר

בנוסף, אם אין לכם יכטה משלכם שתוכל לאכלס 100-120 איש תיאלצו לשכור אחת – עניין של 100,000 דולר ללילה לפני העלויות של 40 העובדים שתידרשו לשכור לאירוע. אמנם יש מסיבות גדולות יותר, למשל מסיבות על יאכטות עם 600 איש, אבל 100-120 אורחים נחשב מספר אידיאלי שמאפשר אינטימיות מצד אחד ואינטראקציה בין אישית טובה מצד שני.

airalo ad

איך תקבלו הזמנה למסיבה כזו?

אל תנדנדו – אם אתם רוצים לקבל הזמנה כדאי שתהיו חברים של המארח כל השנה, התעניינו בשלומו כל הזמן ואל תיזכרו בקיומו רק שבוע לפני המסיבה. כמו כן, מומלץ לשאול  שאלות עקיפות, למשל "איך קוראים ליאכטה שלך?" ולא "אני אחכה עוד הרבה זמן להזמנה?" 🙂

אל תסתבכו עם המאבטחים – מכיוון שבמסיבות האלו נמצאים האנשים הכי חזקים בעולם, האבטחה תהיה בהתאם ותכלול מספר מעגלים. לכן, כל נסיון להתחכם ולעקוף את המאבטחים או להתחכם לא ייגמר בטוב. ראו הוזהרתם.

הצטיידו במכונית מתאימה – רוב האורחים במסיבות אלו הם אספני מכוניות, כך שכדי לקבל הזמנה כדאי שתהיה ברשותכם רולס רויס, פרארי או למבורגיני. מרצדסים גם יתקבלו בברכה אבל רק בתנאי שהן יוצרו בייצור מיוחד.

הצטיידו בהמלצות – הדרך הטובה ביותר לקבל הזמנה למסיבה היא באמצעות המלצה של חבר. למעשה, אין הזמנות אקראיות אלא רק הזמנות בסגנון "חבר מביא חבר", מה שאומר שכל ניסיון לקבל הזמנה בסגנון אחר פשוט לא תישא פרי. ואם זכיתם להזמנה למסיבה כדאי שתדעו שמדובר בהזמנה אישית. לכן, כל ניסיון להביא חברים תביך אתכם בפומבי וזה לא נעים בלשון המעטה.

בדרך למסיבת היאכטות במונקו
בדרך למסיבת היאכטות במונקו

איך מתנהגים במסיבה כזו?

אל תעשנו – אמנם ביאכטות יש לרוב אזורי עישון מוגדרים, אבל ככלל עישון סיגריות נחשב לפעילות לא ראויה וזה בלשון המעטה. עם זאת, ביאכטות רבות תוכלו למצוא פינות סיגרים שבו תתפנקו עם סיגרים איכותיים וקוניאקים משובחים.

אל תשתכרו – אמנם במסיבה יוגשו המשקאות האלכוהוליים הטובים ביותר שיש (ראו הסעיף הקודם), אבל כל התנהגות לא ראויה  ממש לא מקובלת וסתם תפגע בחוויה של כולם. כדאי לדעת – במידה והשתכרתם פעם אחת לא תוזמנו יותר כנראה לאף מסיבה על יאכטה במונקו לעולם.

חילצו נעליים – הודות לעובדה שסיפונים של יאכטות נחשבים לעדינים במיוחד, לא תהיה לכם ברירה אלא לחלוץ את הנעליים שלכם עם העלייה לסיפון. אנחנו חושבים שזה דווקא טוב משתי סיבות: ככה הדוגמניות מקבלות גובה סביר וכל המי ומי נפטרים מהאגו שלהם ולו לזמן קצר.

התלבשו בהתאם – קוד הלבוש במסיבות אלו הוא שמלות קוקטייל לנשים וחליפות טוקסידו לגברים. אמנם כולם מסתובבים יחפים (ראו סעיף קודם), כך שאין חשיבות לנעליים אבל זו בהחלט ההזדמנות להפגיז בתכשיטים.

אל תאבדו את הראש – אמנם למסיבות האלו מוזמנים היפים והיפות ביותר שיש ואמנם ביאכטות יש שפע של מקום, אבל מומלץ שתשאירו את התשוקות שלכם בצד אם אתם רוצים להיות מוזמנים למסיבות נוספות.