מה מחכה לכם ב-2018 Monaco Dance Forum?

בלט מונטה קרלו מתכונן לפסטיבל Monaco Dance Forum 2018

בלט מונטה קרלו מתכונן לפסטיבל Monaco Dance Forum 2018


אם אתם מתכננים לבקר בפסטיבל המחול הבינלאומי במונקו "Monaco Dance Forum" בטח תשמחו לדעת שהרעיון מצוין, אבל הבחירה בין האפשרויות השונות הולכת להיות לכם קשה. לכן, החלטנו להרים עבורכם את החותלות ולעשות לכם סדר בין כל מופעי מחול, כיתות האמן וסרטי הקולנוע. שנתחיל?

מופעי מחול

בחברת ניז'ינסקי – En Compagnie de Nijinsky

יצירת מחווה של ארבע כוריאוגרפים שונים לכוריאוגרף האגדי ניז'ינסקי. היצירה תבוצע ע"י רקדנים מבלט מונטה קרלו בליווי התזמורת הפילהרמונית של מונטה קרלו. מכיוון שבלט מונטה קרלו נחשב למבצע הטוב ביותר של יצירות ניז'נסקי – צפויה חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה. אמנם היצירות יבוצעו שוב במהלך פסטיבל TranscenDanses בפברואר 2019 בתאטרון שאנז אליזה בפריז, אבל זו ההזדמנות שלכם לראות אותם בפעם הראשונה על הבמה.


תכנון טיולים באנר

זריחה – Rising

יצירה של 3 כוריאוגרפים שונים (Akram Khan ,Russell Maliphant ו- Sidi Larbi Cherkaoui) בביצוע הרקדן Aakash Odedra שזכתה בפרסים בינלאומיים רבים. היצירה כוללת 4 קטעי סולו בסגנון Kathak (ריקוד הודי מסורתי) ונחשבת לאחת היצירות הטובות בעולם בסגנון זה.

airalo ad

The Great Tamer

יצירה של הכוריאוגרף היווני Dimitris Papaioannou, האדם שהיה הבמאי של טקס הפתיחה והנעילה של אולימפיאדת אתונה 2004. היצירה כוללת 10 רקדנים ומשלבת מסורת ומודרנה במטרה אחת – להוכיח שהחיים האנושיים הם מסע אחד גדול לגילוי האוצרות שחבויים בכל אחד מאיתנו.

Oskara

יצירה של הכוריאוגרף הבאסקי Kukai Dantza שחוקר את כוחה של התרבות הבאסקית.

גראנד פינאלה – Grand Finale

יצירה אנרגטית במיוחד של הכוריאוגרף הישראלי חופש שכטר שמשקפת את הזהות הישראלית החזקה.

נוח – Noé

יצירת של הכוריאוגרף Thierry Malandain שתבוצע ע"י להקת Malandain Ballet Biarritz. היצירה מתמקדת בנושא המים ובחשיבותם לחידוש האנושות.

כיתות אמן

כיתות אמן במסגרת הפסטיבל

כיתות אמן במסגרת הפסטיבל

במסגרת הפסטיבל יועברו כיתות האמן הבאות:

  • כיתת אמן של הרקדן Aakash Odedra תועבר ב-9.12.2018 בשעה 13:00.
  • כיתת אמן של הכוריאוגרף Kukai Dantza תועבר ב-12.12.2018 בשעה 17:00.
  • כיתת אמן של הכוריאוגרף חופש שכטר תועבר ב-15.12.18 בשעה 11:00.
  • שלוש כיתות אמן של הכוריאוגרף Thierry Malandain יועברו ב-15.12.18 בשעה 15:00 וב-16.12.18 בשעות 11:00 ו-13:00.

הרשמה לכיתות וסדנאות אמן

סרט בהקרנה חופשית

במסגרת הפסטיבל יוקרן הסרט Swing Time מ-1936 בכיכובם של פרד אסטר וגי'נגר רוג'רס. סרט זה נחשב לסרטם הטוב ביותר של זוג הרקדנים המפורסם, כולל 4 קטעי ריקודים שנחשבים לקלאסיקה ומהווה את אחד הסרטים הבולטים של שנות ה-30. הסרט נבחר לשימור ע"י ספריית הקונגרס כאחד מ-100 סרטים שמהווים נכס תרבותי, היסטורי ואסתטי בעל חשיבות יוצאת דופן.

בנוסף יוקרן גם שיר הנושא של הסרט, The Way You Look Tonight שזכה לפרס האוסקר בקטגוריית השיר הטוב ביותר וזכה לביצועים רבים, למשל בסרטים צ'יינהטאון, החתונה של החבר שלי ואפילו בסדרת מסע בין כוכבים. הסרט יוקרן בפורום גרימלדי בתאריך 16.12.2018 בשעה 11:00. הכניסה חופשית!

לפרטים נוספים על הפסטיבל ולרכישת כרטיסים