טיסות למונקו


טיסות למונקו

אמנם אין עדיין טיסות ישירות מישראל למונקו, אבל אין שום סיבה שלא תיהנו מהמדינה שמוכיחה כל פעם מחדש שהגודל לא קובע. למעשה, שדה התעופה הקרוב ביותר למונקו נמצא כ-14 ק”מ או 25 דקות נסיעה מהנסיכות בניס. משדה תעופה זה תוכלו להגיע למונקו באמצעות קו אוטובוס סדיר, שאטלים שיוצאים לדרכם כל חצי שעה, ברכב דרך 3 כבישים שונים, באמצעות מונית או כמנהג המקום – באמצעות קו מסוקים סדיר שממריא כל 15 דקות ושמגיע למונקו תוך 7 דקות בלבד.

דבר אחד בטוח – בכל דרך ובכל עת שתגיעו למונקו תיהנו מחוויה שלא תישכח במהרה אם בכלל. בנסיכות תוכלו ליהנות מאירועים שונים שנערכים לאורך כל השנה, מארמונות מפוארים, מאוכל משובח, מגנים מטופחים, מחיי לילה תוססים, ממוזיאונים ייחודיים, ממרכזי ספא מפנקים וכמובן – מאינסוף אפשרויות לשופינג ולהימורים בבתי הקזינו השונים.

מונקו היא אולי אחת מהמדינות הקטנות בעולם, אך היא מפצה על הגודל ובגדול ונחשבת למעוז העולמי של העשירים והמפורסמים. אנחנו חושבים שזו סיבה מספיק טובה כדי לבקר בה ולהתרשם מכל זה בעצמכם. ובמילים אחרות – להרגיש פעם אחת ולתמיד מה זה צרות של עשירים. ואנחנו אומרים – גם אם העושר לא יידבק בכם לפחות תרוויחו כמה ימים של אושר.

למעשה, טיסה למונקו תאפשר לכם להרגיש כמו מיליונרים ולחוש מקרוב את אוירת חוג הסילון, כך שביקור במדינה יאפשר ליהנות מחוויות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

כאן תוכלו להזמין בקלות טיסות למונקו