גולף במונקו

מגרש הגולף של מונקו (או מועדון הגולף מונטה קרלו) לא נמצא פיזית בתוך מונקו אלא בצרפת אבל הוא מרוחק מהנסיכות רק עשרים דקות נסיעה. מגרש הגולף הוא כל מה שאתם צריכים כדי לשלב בחופשה שלכם ספורט והנאה. המגרש כולל 18 גומות ונמצא בגובה 900 מטר מעל פני הים, מה שמבטיח שעות רבות של הנאה מצד אחד ונוף מרהיב של הריביירה מצד שני. מהגומה החמישית של מגרש הגולף נשקף נוף מרהיב במיוחד שכולל 3 מדינות במבט אחד. מונקו, צרפת ואיטליה.


מועדון הגולף של מונקו, מאפשר ליהנות מאלגנטיות באווירה חמה וידידותית ומנסיון רב שנים של הצוות – המועדון הוקם בשנת 1911 ע"י Willie Park Jr., אחד משחקני הגולף הגדולים בכל הזמנים שהפך לאחד מהאדריכלים הטובים ביותר של מגרשי גולף.

מגרש הגולף במונקו זכה להילה בינלאומית כאשר הנסיך פייר (אביו של נסיך מונקו – רנייה) שימש כנשיא מועדון הגולף. בשנים 1984-1993 המקום אירח את Monte Carlo Professional Open (סבב הגולף האירופי) – מה שכמובן הוסיף ליוקרה ולמוניטין של המועדון.


תכנון טיולים באנר

במהלך השנים מגרש הגולף שופץ מספר פעמים, למשל במהלך כהונתו של הנסיך פייר כנשיא המועדון נוספו לו שתי גומות, מספר גומות שופצו, נפתחה החנות למוצרי גולף בתחומי המועדון ושופצו חדרי ההלבשה.

airalo ad
שיעור גולף במועדון הגולף מונטה קרלו
שיעור גולף במועדון הגולף מונטה קרלו

השוהים במלונות המשתייכים לרשת SBM נהנים מ-50% הנחה בכניסה למועדון הגולף. כמו כן, ניתן לרכוש כרטיסיה במחיר מוזל שכוללת 10 כניסות למועדון.

ליצירת קשר

  • טלפון: 33-492415070
  • דואר אלקטרוני: monte-carlo-golf-club@wanadoo.fr

הגעה למועדון הגולף

ניתן להגיע למועדון הגולף באמצעות אוטובוס שיוצא מכיכר הקזינו.

אפשרויות נוספות במועדון הגולף מונטה קרלו

  • לימוד גולף לכל הגילים וכן שיעורי גולף פרטיים. שימו לב – מחיר השיעור משתנה בהתאם ליום בשבוע שבו הוא נערך : יום חול/שבת/חג וכו'. כמו כן, במהלך שנת הלימודים בית הספר לגולף סגור בימי רביעי בשעות 14:30-16:00.
  • השכרת ציוד כגון עגלות גולף
  • רכישת ציוד בחנות שפתוחה כל השנה (מלבד ימי שני בחודשים אוקטובר-יוני)
  • ליהנות במסעדה שפתוחה כל יום מלבד יום שני.

עוד על גולף במונקו…